Sorun Cevaplayalım

SORUN CEVAPLAYALIM

Adınız Soyadınız:
E-posta adresiniz: *
Mesajınız / Sorunuz: **
Güvenlik kodu:
Güvenlik kodunu girin:

* e-posta adresiniz gizli tutulacaktır.

** Sorularınız konunun uzmanları tarafından cevaplanmaktadır. Mesajınız / Sorunuz sayfa editörü tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır. İçeriği uygun bulunmayan mesaj ve sorular dikkate alınmayacaktır.

 


 

Harika Külçür (06.11.2011)

Merhabalar,

Ben Harika Külçür. İzmir"de Hazine avukatı olarak görev yapıyorum. Görme engelliyim. Aynı zamanda edebiyat ve müzikle yakından ilgileniyorum. Kendime ait bir şiir kitabım, çeşitli yazı ve öykülerim bulunmakta. Sanat ve engellilik olgusu üzerine bir sunum hazırlamaktayım. Üniversitenizde 7.8 mayıs 2007 de sanat spor ve engellilik konulu bir sempozyum yapılmış olduğunu internetten öğrendim. Buna ilişkin not ve bilgilerden bana gönderirseniz çok sevinirim. Ayrıca yine bu konuda yapılabilecek sempozyumlarda bana önceden bilgi verirseniz de çok mutlu olurum.

Saygılarımla.

Ümit Nekiş (06.06.2007)

Öncelikle saygılarımı iletmek isterim. Ben Bilgi ve Belge Yönetimi 2. sınıf öğrencisi Ümit Z. Nekiş. Engelli öğrencilerin sorunlarına karşı duyarlı olduğunuzu görmek şahsım adına gerçekten de fazlasıyla mutluluk verici Engelli bir öğrenci olarak Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirmiş olduğunuz kaldırım çalışmalarından ötürü komisyounuza bir teşekkürü borç biliyorum. Tekrar saygılarımla... Ümit Z. Nekiş

Hacettepe Üniversitesi Hacettepe Üniversitesi Engelliler Araştırma ve Uygulama Merkezi
engelsiz@hacettepe.edu.tr
Facebook grubumuz için tıklayınız